Mäklare

Klicka på länken för att komma till mäklarens hemsida. Där kan du skriva ut budblankett, villkor och anvisningar om hur du går tillväga för att lämna ett bud. Det går också bra att ringa eller mejla din mäklare så skickar han/hon material till dig.


image
Hushållningssällskapet Kalmar, Kronoberg, Blekinge
Kjell Haglund 070-315 29 03
Emma Johansson 070-829 08 30
kjell.haglund@hushallningssallskapet.se
Hushållningssällskapet HIR Skåne
Monica Åkesson
010-476 22 47
monica.akesson@hushallningssallskapet.se
    
Hushållningssällskapet Halland
Magnus Melin
073-620 51 43
magnus.melin@hushallningssallskapet.se
imageHushållningssällskapet Jönköping
Tove Stenberg 0708-293057
Emma-Klara Arnell 0708-293056
tove.stenberg@hushallningssallskapet.se
    
imageHushållningssällskapet Värmland
Stig Emilsson
054-545699 070-6470177
stig.emilsson@hushallningssallskapet.se
Hushållningssällskapet Skaraborg
Linus Andersson
0511-248 89, 0730-601070
linus.andersson@hushallningssallskapet.se
    
 imageHushållningssällskapet Stockholm, Uppsala och Sörmland, Örebro,  Västmanland, Dalarna- Gävleborg
Frida Hedin
018-560432, 0727-419 414
frida.hedin@hushallningssallskapet.se
imageEkonomihuset på Öland AB
Eva Pettersson
0485-560720, 070-7470901
epn@ekonomihuset-oland.se
    
imageVadstena Bokföringsbyrå AB
Karl-Erik Westman
013-242010
karl-erik.westman@areal.se
image
Hushållningssällskapet Väst
Erling Christensson
0521-725524
erling.christensson@hushallningssallskapet.se
    
 image
Hushållningssällskapet Östergötland
Elenore Wallin
070-3733622
elenore.wallin@hushallningssallskapet.se
 imageHushållningssällskapet Norrbotten- Västerbotten
Kristina Sigfridsson
073-050 89 25
kristina.sigfridsson@hushallningssallskapet.se
    
 Hushållningssällskapet Gotland
Bengt Viken
070-775 76 33
bengt.viken
@hushallningssallskapet.se
 Rådgivarna i Sjuhärad
Daniel Muregård
0325-618 615
daniel.muregard@radgivarna.nu