Mäklare

Klicka på länken vid respektive mäklare för att komma till mäklarens budblankett. Det går också bra att ringa eller mejla din mäklare så skickar han/hon material till dig. Här kan du skriva ut FULLMAKT (gäller säljare), priser- och villkor samt anvisningar om hur du går tillväga för att lämna ett bud.


Hushållningssällskapet Kalmar, Kronoberg, Blekinge
Emma Johansson 070-829 08 30
emma.johansson@hushallningssallskapet.se
Hushållningssällskapet HIR Skåne
Monica Åkesson
010-476 22 47
monica.akesson@hushallningssallskapet.se
    
Hushållningssällskapet Halland
Magnus Melin
073-620 51 43
magnus.melin@hushallningssallskapet.se
Hushållningssällskapet Jönköping
Hanna Sjöholm 0722-466601
hanna.sjoholm@hushallningssallskapet.se
    
Hushållningssällskapet Västra (Karlstad)
Bengt Andréson
070-8290931
bengt.andreson@hushallningssallskapet.se
Hushållningssällskapet Västra (Skara)
Linus Andersson
0511-248 89, 0730-601070
linus.andersson@hushallningssallskapet.se
    
 Hushållningssällskapet Stockholm, Uppsala och Sörmland, Örebro,  Västmanland, Dalarna - Gävleborg
Torgil Andersson
018-560430
torgil.andersson@hushallningssallskapet.se
imageEkonomihuset på Öland AB
Eva Pettersson
0485-560720, 070-7470901
epn@ekonomihuset-oland.se
    
Vadstena Bokföringsbyrå AB
Magnus Johansson
013-242025
magnus.johansson@vadbok.se

Hushållningssällskapet Västra (Vänersborg)
Erling Christensson
0521-725524
erling.christensson@hushallningssallskapet.se
    
 
Hushållningssällskapet Östergötland
Elenore Wallin
070-3733622
elenore.wallin@hushallningssallskapet.se
 imageHushållningssällskapet Norrbotten- Västerbotten
Kristina Sigfridsson
073-050 89 25
kristina.sigfridsson@hushallningssallskapet.se
    
 Hushållningssällskapet Gotland
Birgitta Kallings
070-775 76 32
birgitta.kallings@hushallningssallskapet.se
 Rådgivarna i Sjuhärad
Daniel Muregård
0325-618 615
daniel.muregard@radgivarna.nu